Idle

 • Zombidle
  Graj
  Zombidle
  Zagrano 127294 razy

  Niech nic cię nie powstrzyma przed rozbudową swojej armii nieumarłych w tej wesołej, ale wymagającej grze online. Zbieraj czaszki, aby ulepszać swojego nekromantę i zombie!

 • Cosmos Quest
  Graj
  Cosmos Quest
  Zagrano 70900 razy

  Ta planeta wygląda, jakby nadal tkwiła w epoce kamienia łupanego. Czy jesteś gotowy pomóc jej się rozwinąć? Używaj z głową jej zasobów naturalnych, gdy tworzysz cywilizację, która przetrwa próbę czasu w tej wyjątkowej grze symulacyjnej?

 • Doge Miner 2
  Graj
  Doge Miner 2
  Zagrano 54334 razy
 • Tube Clicker
  Graj
  Tube Clicker
  Zagrano 38815 razy

  Czy uda Ci się podbić Internet i zostać słynną celebrytką w sieci? Przekonaj się, czy dasz radę zarobić na wrzucaniu filmów i używaniu fajnych aplikacji w tej grze symulacyjnej.

 • Hero Simulator: Idle Adventure
  Graj
  Hero Simulator: Idle Adventure
  Zagrano 28378 razy

  Ustaw tego rycerza na drodze, by wypełniał swoje misje i walczył z potworami, a ty zajmuj się własnymi sprawami z dala od komputera. Potem wróć i sprawdź, jaki stał się potężny.

 • Kopalnia klejnotów
  Graj
  Kopalnia klejnotów
  Zagrano 17979 razy

  Myślisz, że dasz radę przepracować kilka zmian w tej kopalni pełnej cennych klejnotów? W takim razie do roboty...

 • Poop It
  Graj
  Poop It
  Zagrano 17167 razy

  Ta szalona gra akcji online jest kupatalna, tzn. kapitalna. Jak szybko zdołasz przejść przez wszystkie dziwaczne i zakręcone minigry? Zgnieć kawałki kupy, dopasuj je kolorystycznie i nie tylko. Zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby zmieścić się w czasie i nie wylądować w muszli klozetowej!

 • Realm Grinder
  Graj
  Realm Grinder
  Zagrano 14847 razy

  Po kilku kliknięciach uzależnienie jest pewne. Wiele godzin spędzonych na kolekcjonowaniu budynków, asystentów i handlu z wybranymi stronnictwami jest gwarantowane. Jak szybko uda ci się zgromadzić górę pieniędzy w tej grze fabularnej?

 • Idle Hacker
  Graj
  Idle Hacker
  Zagrano 12364 razy

  Tu rozpoczynasz podróż, aby stać się jednym z najbardziej elitarnych hakerów na świecie. Czy potrafisz opanować Internet w tym symulatorze online? Musisz ulepszyć swoje umiejętności i zdobyć setki wirtualnej waluty, włamując się do systemów bezpieczeństwa kilku bardzo potężnych korporacji.

 • Minequest Idle
  Graj
  Minequest Idle
  Zagrano 10032 razy

  Wybierz się na poszukiwania cennych minerałów i sprawdź, czy uda Ci się wzbogacić w tej strategicznej grze w kopalnię. Możesz rozsądnie wykorzystać zasoby i jednocześnie zbudować potężną firmę?

 • Spell Idle 2
  Graj
  Spell Idle 2
  Zagrano 9712 razy

  Odkryj swoje ukryte talenty magiczne, gdy raz po raz będziesz rzucać potężne zaklęcia, by złamać jeszcze potężniejsze czary w grze przeglądarkowej Spell Idle 2!

 • Idle Miner Tycoon
  Graj
  Idle Miner Tycoon
  Zagrano 8941 razy

  Ten biedak właśnie dowiedział się, że zaginął jego ojciec! Wszyscy współpracownicy zaczynają wariować, a Ty musisz go zastąpić. Możesz pomóc mu zarządzać kopalnią ojca w tym symulatorze online? Jego zadaniem będzie odnaleźć cenne minerały, gdy próbuje dowiedzieć się, co się stało.

 • Doge 2048
  Graj
  Doge 2048
  Zagrano 8473 razy

  Ta wersja popularnej gry logicznej zeszła na psy! Czy dopasujesz te wszystkie narwane pieseły?

 • Factory Idle
  Graj
  Factory Idle
  Zagrano 8084 razy

  Przejmij te fabrykę i sprawdź, jak szybko uda ci się wyprodukować różne rzeczy: od prostych przedmiotów po niesamowite czołgi. Czy masz nerwy ze stali, grając w tę szaloną grę w klikanie?

 • Tangerine Tycoon
  Graj
  Tangerine Tycoon
  Zagrano 6816 razy

  Dasz radę zostać najbardziej prosperującym rolnikiem w tej dziwnej i zwariowanej grze typu clicker? Użyj myszki, aby zebrać jak najwięcej mandarynek, sadząc nowe krzaczki, na bieżąco śledząc liczbę punktów oraz robiąc wiele innych rzeczy.

 • Klikanie pieniędzy
  Graj
  Klikanie pieniędzy
  Zagrano 6801 razy

  Sława i pieniądze są na kliknięcie ręką w tej odjechanej grze online. Dołącz do tego ambitnego businessmana, który próbuje zdobyć fortunę. W trakcie gry pamiętaj, aby wydać trochę gotówki na pomocne doładowania.

 • Soccer Simulator: Idle Tournament
  Graj
  Soccer Simulator: Idle Tournament
  Zagrano 6633 razy

  Szalejesz na punkcie piłki nożnej? Lubisz gry polegające na klikaniu i bezczynne gry przygodowe RPG? Pokochasz więc Soccer Simulator! Idź w ślady legend piłki nożnej i stopniowo przenoś się z ulicy na stadion, na którym sława i chwała są przed Tobą za parę kliknięć...

 • Clicker Adventurers
  Graj
  Clicker Adventurers
  Zagrano 5100 razy
 • Hero Simulator 1
  Graj
  Hero Simulator 1
  Zagrano 4351 razy

  Create the Ultimate Hero, complete quests, upgrade your gear, buy weapons and then take on all of the challenges in this fun medieval fantasy adventure!

 • Five Amigos Idle
  Graj
  Five Amigos Idle
  Zagrano 4157 razy

  Walcz z okropnymi potworami i rozwijaj kopalnie w poszukiwaniu bogatych złóż w najnowszej grze przeglądarkowej Five Amigos Idle. Ulepszaj swoich górników lub wojowników walczących z atakującymi potworami.

 • Mit i bohater
  Graj
  Mit i bohater
  Zagrano 2675 razy

  Na to królestwo napadła armia potworów i tylko ten odważny bohater może je uratować. Pomóż mu przedrzeć się przez bezwzględną hordę potworów w tej magicznej grze akcji.

 • Kliker Habbo
  Graj
  Kliker Habbo
  Zagrano 2122 razy

  Czy potrafisz zaprojektować najlepszy hotel na świecie w tej symulacyjnej grze retro w zarządzanie? Możesz zarabiać pieniądze, by ładniej urządzać pokoje, które przyciągną wielu gości.

 • Idle Bouncer
  Graj
  Idle Bouncer
  Zagrano 1822 razy

  Jak długo uda Ci się utrzymać w powietrzu tę skaczącą piłkę? Rozgrywaj strategicznie każdy ruch. Możesz kupować ulepszenia i inne triki, dzięki którym piłka będzie nadal w ruchu, w tej dziwacznej i zakręconej grze online.

 • Nieruchomy fidget spinner
  Graj
  Nieruchomy fidget spinner
  Zagrano 973 razy

  Ile razy uda Ci się zakręcić tym spinnerem? Zdobądź pieniądze, których użyjesz do ulepszenia zabawki między rundami, w tej zabawnej i trudnej grze akcji.

 • Dodge Game
  Graj
  Dodge Game
  Zagrano 924 razy

  Ta gra zręcznościowa to prawdziwe wyzwanie!

 • Idle Oasis
  Graj
  Idle Oasis
  Zagrano 802 razy

  Witaj na całkiem nowej planecie. Czy pomożesz w uprawie zbóż, które będą potrzebne międzygalaktycznym osadnikom, próbującym skolonizować tę planetę? Mądrze korzystaj z posiadanych zasobów i uprawiaj kukurydzę i inne rośliny w tej niełatwej grze w symulację i zarządzanie.

 • Square Idle
  Graj
  Square Idle
  Zagrano 359 razy

  Ile kafelków uda ci się zamienić na zielone? Zwiększaj swoją moc i kupuj ulepszenia za pomocą zdobytych punktów w tej świetnej grze kliker!

 • Idle Sword 2
  Graj
  Idle Sword 2
  Zagrano 322 razy

  Było sobie szczęśliwe królestwo; teraz panuje w nim straszne zło. Wojownik oraz uzdrowiciel to jedyni wolni mieszkańcy, którzy będą potrzebować Twojej pomocy w walce o uratowanie ich ziemi w tej epickiej grze przygodowej. Przyłącz się do nich w poszukiwaniu broni, zbroi oraz zaklęć, których mogą użyć, aby odpowiedzieć na atak wroga.

 • Slurpy Derpy
  Graj
  Slurpy Derpy
  Zagrano 309 razy

  Po trwającej wiele wieków drzemce budzisz się i dowiadujesz, że jesteś boginią głupiej rasy Derpów. Nałóż koronę swojemu królowi i królowej i wykształć rasę Derpów, żeby mieć kim rządzić!

 • Tabletop Idle
  Graj
  Tabletop Idle
  Zagrano 211 razy

  Is this a board game or is it a battle? Maybe it’s a little bit of both. See if you can fight your way all the way to the end while you enjoy retro graphics and a truly exciting gaming experience.

 • Idle Dungeon Master
  Graj
  Idle Dungeon Master
  Zagrano 122 razy

  Czy nadajesz się na władcę świata w tej zwariowanej grze symulacyjnej? Pora się przekonać, czy potrafisz użyć tej kopalni złota do realizacji planu zdominowania całego świata. Zwerbuj potwory, które będą kopać, a ty będziesz prowadzić badania nad nowymi technologiami. Twoim zadaniem będzie również zbudowanie potworom łóżek piętrowych oraz karmienie ich przepysznymi kurczakami.

 • Imperium leniucha
  Graj
  Imperium leniucha
  Zagrano 97 razy

  Jak daleko i jak szybko zdołasz rozszerzyć granice swojego imperium? Sprawdź to w grze Imperium leniucha! Ulepszaj zamek mocą kliknięć, aby zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów doświadczenia!

 • Złoto Midasa Plus
  Graj
  Złoto Midasa Plus
  Zagrano 33 razy

  Wróć do świata króla Midasa i zbuduj ogromnie bogate imperium. Twoim zadaniem w tej grze strategicznej będzie zbudowanie potężnego imperium – prowadzi cię bogini Sylvia.