Gry Piksele

 • Pixel Gun Apocalypse 3
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 3
  Zagrano 1950910 razy

  Ta wieloosobowa gra jest przesycona akcją. Stań w szranki w przeciwnikami z całego świata podczas walki o potężną broń i wyeliminuj ich — jeden po drugim!

 • Bad Ice Cream 3
  Graj
  Bad Ice Cream 3
  Zagrano 918135 razy

  Ten lód jest zły do rożka! Pomóż mu pożerać i zbierać smaczne owoce i smakołyki, przełamywać bloki lodu i stawić czoła wygłodniałym przeciwnikom, nie zostając przy tym zmiażdżonym!

 • Wściekłe lody
  Graj
  Wściekłe lody
  Zagrano 902949 razy

  Ten lód jest zły do rożka! Pomóż mu pożerać i zbierać smaczne owoce i smakołyki, przełamywać bloki lodu i stawić czoła wygłodniałym przeciwnikom, nie zostając przy tym zmiażdżonym!

 • Pixel Art: Color by Number
  Graj
  Pixel Art: Color by Number
  Zagrano 781293 razy

  W tej grze w malowanie online możesz zmieniać dzieła retro składające się z pikseli. Powiększ każdy projekt i wybierz kolory. Pokoloruj skafander kosmiczny astronauty na fioletowo, krowie łaty na zielono i nie tylko!

 • Bad Ice Cream 2
  Graj
  Bad Ice Cream 2
  Zagrano 507158 razy

  This rude dude isn’t bad to the bone, he’s bad to the cone. Help him gobble up tons of tasty treats.

 • Chrome Dino
  Graj
  Chrome Dino
  Zagrano 131506 razy

  Jeśli ten tyranozaur wygląda znajomo, to dlatego, że jest słynną postacią. Teraz odważny dinozaur chce przemierzyć tę śmiertelną pustynię! Czy dasz radę uchronić go przed wpadnięciem w kaktusa w tej grze typu endless runner?

 • Superfighters
  Graj
  Superfighters
  Zagrano 124162 razy

  Punch your way to fame and fortune in this old school brawler. Lots of bad guys are waiting for you.

 • Twin Shot 2
  Graj
  Twin Shot 2
  Zagrano 122942 razy

  Ci niebiańscy bohaterowie mają tym razem przed sobą naprawdę wielkie bitwy...

 • Thug Racer
  Graj
  Thug Racer
  Zagrano 95454 razy

  Siemano! Dasz radę to zrobić? Wskocz za kółko swej bryki i sprawdź, czy zdołasz prześcignąć gliny, pędząc w stylu ulicami miasta. Dasz radę zaliczyć wszystkie punkty kontrolne przed upływem czasu w tej oldskulowej grze w wyścigi?

 • Pikselowa gorączka
  Graj
  Pikselowa gorączka
  Zagrano 88700 razy

  Połącz wszystkie obiekty, zanim upłynie czas w tej staroświeckiej grze-łamigłówce.

 • Pixel Gun Apocalypse 5
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 5
  Zagrano 83394 razy

  Weź udział w kolejnej rundzie walk w tej trójwymiarowej grze akcji. Możesz zmierzyć się z graczami z całego świata, wyszukując broń i robiąc uniki przed ich atakami. Możesz wybierać spośród wielu niesamowitych aren walki.

 • Pixwars
  Graj
  Pixwars
  Zagrano 74526 razy

  W tej wieloosobowej grze akcji możesz stoczyć dwa różne epickie pojedynki. Zmierz się z grupą żołnierzy lub walcz z niekończącą się armią zombie. W obydwu przypadkach będziesz walczyć u boku graczy z całego świata.

 • Advanced Pixel Apocalypse 3
  Graj
  Advanced Pixel Apocalypse 3
  Zagrano 70597 razy

  Ile przeciwników uda ci się pokonać, gdy wskoczysz w wir akcji tej trójwymiarowej gry na pozycji strzelającego? Kryj się i likwiduj swoich przeciwników. jednego po drugim, przemierzając pikselowy świat.

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 69127 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Zemsta Pikselmena
  Graj
  Zemsta Pikselmena
  Zagrano 56577 razy

  Przygotuj się na pikselowy pojedynek w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby. Na arenach walki rozgrywają się niekończące się starcia na śmierć i życie. Staniesz w obronie dobrych postaci czy zaatakujesz ich przeciwnikami?

 • Pixel Gun Apocalypse 4
  Graj
  Pixel Gun Apocalypse 4
  Zagrano 56177 razy

  Zaraz dojdzie do zupełnej apokalipsy w tej strzelance z perspektywy strzelca. Spróbuj pokonać żołnierzy i wygłodniałe potwory, walcząc z graczami z całego świata. Najpierw wybierz jak najlepszą broń, a potem bierz się do pracy!

 • Vex 3
  Graj
  Vex 3
  Zagrano 52594 razy

  Jak Vex poradzi sobie z tą trudną sytuacją? Dołącz do niego w tej platformowej przygodzie.

 • Pixel Quest
  Graj
  Pixel Quest
  Zagrano 42042 razy
 • Gun Dudes
  Graj
  Gun Dudes
  Zagrano 36916 razy

  W tej futurystycznej grze akcji armia robotów próbuje zniszczyć metropolię. A co stoi im na przeszkodzie? Dwóch kolesi i ich odjazdowy skład broni. Dołącz do nich, gdy walczą ze strasznie złymi botami, a między walkami zarabiaj gotówkę, którą mogą użyć do kupienia jeszcze lepszych broni.

 • Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Graj
  Ostra walka: Pikselowa gra wieloosobowa
  Zagrano 33246 razy

  Jak wielu z tych pikselowych komandosów uda ci się zlikwidować? Zmierz się z graczami z całego świata w tej strzelance wieloosobowej.

 • Kłopoty z gruzem: Nowy Jork
  Graj
  Kłopoty z gruzem: Nowy Jork
  Zagrano 32129 razy

  Tyle do zburzenia, a tak niewiele czasu.

 • Ruiny w Tokio
  Graj
  Ruiny w Tokio
  Zagrano 31619 razy

  Czas zrównać z ziemią Tokio...

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 26555 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Dino Run
  Graj
  Dino Run
  Zagrano 26337 razy

  Ucieknij ze strefy zagrożenia i znajdź sanktuarium dinozaurów!

 • Fast Pixel Bullet
  Graj
  Fast Pixel Bullet
  Zagrano 26012 razy

  Stań w szranki z graczami z całego świata w pałacu lodowym, zamku zbudowanym z klocków i w wielu innych miejscach, grając w tę wieloosobową grę akcji. Dasz radę pobić wszystkich graczy i nie mieć sobie równych?

 • Pixel Toonfare 3D
  Graj
  Pixel Toonfare 3D
  Zagrano 23163 razy

  W tej odjechanej wieloosobowej grze akcji trwa zaciekła walka. Postacie z kreskówek próbują się nawzajem powybijać. Po której stronie staniesz — Czarnych czy Czerwonych? Przyłącz się do walki po wybraniu trzech ulubionych rodzajów broni.

 • Wanderers.io
  Graj
  Wanderers.io
  Zagrano 20054 razy

  Życie na pustkowiu nie jest dla słabeuszy. Czy potrafisz przewodzić koczowniczemu plemieniu i pomóc mu przeżyć i prosperować w tej grze io utrzymanej w stylistyce retro? Zbieraj zasoby potrzebne do rozwoju, walcząc z przeciwnikiem i łącząc siły z innymi graczami z całego świata.

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 19781 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Pixel Apocalypse
  Graj
  Pixel Apocalypse
  Zagrano 17896 razy

  Sytuacja staje się wręcz apokaliptyczna w tej grze-strzelance z perspektywy pierwszej osoby w trybie dla wielu graczy! Wskakuj na tę szaleńczą arenę z policyjną pałką i jak najszybciej znajdź lepszą broń. Tylko w ten sposób dasz radę przetrwać i nie zostaniesz rozwalony na kawałki przez graczy z całego świata.

 • Mixed Macho Arts
  Graj
  Mixed Macho Arts
  Zagrano 17320 razy

  W tej grze retro pełnej akcji pięści z pewnością pójdą w ruch. Wywalcz sobie drogę na sam szczyt, omijając jeziora lawy, opadające platformy oraz oczywiście uderzenia przeciwnika!

 • Pixel Patch
  Graj
  Pixel Patch
  Zagrano 16012 razy

  Czy zdołasz dostrzec prawdziwą sztukę w tym bałaganie pikselków?

 • Scratch Wars
  Graj
  Scratch Wars
  Zagrano 15899 razy

  Czeka na ciebie jedna z najlepszych gier przygodowych w przeglądarce: Scratch Wars! Wędruj po całej Gwieździe Śmierci i walcz z Darthem Vaderem i jego sługusami.

 • Kanarek
  Graj
  Kanarek
  Zagrano 15239 razy

  Kanarek jest bardzo zajęty - ma ważną pracę do zrobienia głęboko pod ziemią...

 • Pikselowe łamigłówki
  Graj
  Pikselowe łamigłówki
  Zagrano 14250 razy

  Czy dasz radę rozwiązać wszystkie trudne zagadki, aby odgadnąć drugie słowo? Każdy poziom utrzymany jest w różnych tematykach: począwszy od gier komputerowych i zwierząt, aż po naukę i muzykę. Dasz radę ukończyć je wszystkie w tej grze logicznej? Czeka na Ciebie ponad sto zagadek!

 • Tiny Treasure
  Graj
  Tiny Treasure
  Zagrano 13331 razy
 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 13000 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

Niech moc pikseli będzie z Tobą

W czasach wszechobecnego HD i walki na coraz wyższą rozdzielczość słowo „pikseloza” jest po prostu obelgą, synonimem niskiej jakości. Ale pozory mylą – piksele mogą dać mnóstwo frajdy, o czym przekonacie się na Gry.pl.

Czym właściwie jest piksel? Krótko mówiąc, piksel to najmniejszy jednokolorowy element wyświetlany na ekranie monitora lub telewizora. Piksele składają się na rozdzielczość, ale rozdzielczość to nie wszystko. Stare gry na automatach, tak rozpowszechnione w czasach, zanim komputery trafiły pod strzechy, aż biły po oczach pikselami, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo były po prostu fantastyczne!

Dzisiaj pikseloza to nie konsekwencja ograniczeń technicznych, ale świadomy wybór artystyczny twórców gry. Piksele wracają do mody – choć niektórzy uważają, że nigdy z niej nie wyszły – i przybierają kształt klocków, labiryntów, aut wyścigowych czy puzzli. Otwórz stronę Gry Piksele i wybierz się w podróż do lat 80. poprzedniego wieku. Znajdziesz tu klasyczne pozycje w nowej, odświeżonej wersji (jak Breaker Pixel z rozbijaniem kolorowych klocków) oraz zupełne nowości.

Ocal mozaikowy świat Pixel Purge przed niebezpieczeństwem, zbijając przemykające obok pikselowe stwory. W Ucieczce pikseli pomóż swoim małym bohaterom umknąć przed postępującymi wadami obrazu, które pochłaniają ich małe, kanciaste uniwersum. A żeby utwierdzić się w przekonaniu, że nie tylko Ty kochasz piksele, włącz Pixel Warfare i zmierz się z innymi fanami małych kolorowych kwadracików. A może masz ochotę zasiać pikselową destrukcję? W Ruinach w Tokio dołączysz do ekipy rozbiórkowej, która burzy budynki, używając do tego różnych wymyślnych metod, w tym mechozaura! Gdy już skończysz z Tokio, przenieś się do Ameryki i kontynuuj dzieło zniszczenia w Kłopoty z Gruzem: Nowy Jork, a dla odprężenia pościgaj się kabrioletem po nadmorskim bulwarze w Thug Racer. Tylko uważaj na policję!

Piksele nie przeminęły i przeżywają wręcz drugą młodość. Jeśli odczuwasz napady pikselozy, nie bierz lekarstwa, tylko otwórz Gry Piksele. To czyste lata 80., tylko bez żelu we włosach, dżinsów-marmurków i koszuli z kreszu!