Gry Wyścigi motocykli

 • 3D Moto Simulator 2
  Graj
  3D Moto Simulator 2
  Zagrano 199979 razy

  W tej pełnej emocji grze w wyścigi motocykli znajdziesz trzy różne tory. Wskocz na motor i zaprezentuj swoje umiejętności w każdym z tych ogromnych światów 3D.

 • Motocrossowe nitro
  Graj
  Motocrossowe nitro
  Zagrano 29541 razy

  Wysokooktanowa dawka pełnego ryku silników motocrossowego szaleństwa - sprawdź to!

 • Moto X3m 2
  Graj
  Moto X3m 2
  Zagrano 39641 razy

  Moto X3m powraca w swojej drugiej odsłonie, gdzie twoim zadaniem będzie wykonywanie kaskaderskich sztuczek, wygrywanie wyścigów i rywalizacja z równie uzdolnionymi przeciwnikami. Czy posiadasz wystarczające umiejętności, aby zabłysnąć na torze i zostać kolejnym mistrzem w wyścigach motorów?

 • Motorbike Freestyle
  Graj
  Motorbike Freestyle
  Zagrano 25043 razy

  ad

 • Moto X3m 3
  Graj
  Moto X3m 3
  Zagrano 74816 razy

  Aby dotrzeć na linię mety potrzebne ci będą nerwy ze stali w tej emocjonującej grze w wyścigi motocykli. Wprawdzie wyspa jest przepiękna, ale na torach wyścigowych czekają na ciebie niebezpieczne pułapki w postaci ognia i gigantycznych pił!

 • Blocky Trials
  Graj
  Blocky Trials
  Zagrano 23518 razy

  Ci czadowi kierowcy zaraz wjadą na najbardziej szalone tory na świecie. Przyłącz się do nich, gdy pędzą przez porty, miasta i po nieutwardzonej nawierzchni w tej grze w wyścigi. Wybierz ulubionego kierowcę, zanim podjedziesz na linię startu.

 • Ekstremalne wyścigi
  Graj
  Ekstremalne wyścigi
  Zagrano 5414 razy

  Przygotuj się na wyścig po najbardziej intensywnych torach na świecie w tej grze 3D w wyścigi motocyklowe. Uważaj jednak na zaparkowane samochody, od których aż roi się w grze. Na szczęście, po drodze możesz skorzystać z dopalaczy, dzięki którym przedrzesz się przez nie z łatwością!

 • Bike Ride
  Graj
  Bike Ride
  Zagrano 8581 razy

  Czy chcesz poznać emocje towarzyszące wyścigom motocyklowym na najfajniejszych drogach świata, ale bez ryzyka otrzymania mandatu za przekroczenie prędkości? Taką możliwość daje Ci ten niesamowity symulator jazdy 3D. Wybierz motocykl i ruszaj w drogę.

 • Neonowy motocyklista
  Graj
  Neonowy motocyklista
  Zagrano 23149 razy

  Ten motocyklista zaraz wjedzie na najtrudniejsze i futurystyczne tory wyścigowe na świecie. Czy potrafisz utrzymać go w jednym kawałku w tej intensywnej grze w wyścigi, gdy pędzi przez neonowy kurs i próbuje wykonać naprawdę zwariowane akrobacje?

 • Supermoto GT
  Graj
  Supermoto GT
  Zagrano 8175 razy

  W tej futurystycznej grze w wyścigi możesz wziąć udział w pojedynczym wyścigu lub stanąć w szranki z innymi graczami. Jeśli natomiast szukasz prawdziwego wyzwania, po wybraniu motora możesz spróbować gry w trybie mistrzostw.

 • Hill Racing Challenge
  Graj
  Hill Racing Challenge
  Zagrano 214656 razy

  Zagraj w najbardziej wciągające wyścigi samochodowo-motorowe, oparte na prawach fizyki!

 • Moto Trials Winter 2
  Graj
  Moto Trials Winter 2
  Zagrano 3169 razy

  Trochę tu ślisko na tym górskim torze, ale co to dla ciebie, prawda? Wskakuj na motocykl i pędź na linię mety, popisując się po drodze kaskaderskimi akrobacjami w tej zimowej grze wyścigowej.

 • Wyścigi motorowe
  Graj
  Wyścigi motorowe
  Zagrano 19221 razy

  Droga do zwycięstwa nigdy nie jest prosta. Czy uda Ci się odnieść sukces?

 • Moto Trials Off Road 2
  Graj
  Moto Trials Off Road 2
  Zagrano 6434 razy

  Czy zdołasz dojechać do mety na obydwu szalenie zwariowanych torach wyścigowych? Zjedź z drogi, wykonując niesamowite akrobacje i omijając szalone przeszkody w tej grze w wyścigi.

 • TT Racer
  Graj
  TT Racer
  Zagrano 16611 razy
 • Tractor trial 2
  Graj
  Tractor trial 2
  Zagrano 33347 razy
 • Supermotor wyścigowy
  Graj
  Supermotor wyścigowy
  Zagrano 4010 razy

  Zatankuj swój motor do pełna i przygotuj się na wyścig swojego życia.

 • Supermotory: Gwiazdy toru
  Graj
  Supermotory: Gwiazdy toru
  Zagrano 5173 razy

  Myślisz, że wygrasz ten turniej? Zatem przygotuj się do wyścigu...

 • Darmowy sprzęt
  Graj
  Darmowy sprzęt
  Zagrano 16297 razy

  Ścigaj się z najlepszymi kierowcami z całego świata w tej ekscytującej grze wyścigowej. Zmodernizuj swój samochód, by zwiększyć szanse na wygraną!

 • ATV Beach 2
  Graj
  ATV Beach 2
  Zagrano 12049 razy

  Przygotuj się na kolejny wypad na plażę. Dasz radę przejść przez ten zwariowany tor przeszkód? Wykonuj szalone akrobacje w terenówce, pędząc na linię mety, w tej zakręconej grze w wyścigi 3D.

 • Wyścigi terenowe
  Graj
  Wyścigi terenowe
  Zagrano 20244 razy

  Wskocz na rower i przekonaj się, czy dasz radę dotrzeć do linii mety na każdym torze. Po drodze możesz zbierać monety w tej ekscytującej grze w wyścigi. Musisz tylko uważać na wybuchające beczki!

 • Uphill Rush
  Graj
  Uphill Rush
  Zagrano 22013 razy

  Pokonuj przeszkody i ścigaj się motocyklem, ciężarówką, quadem lub na skateboardzie. Ukończ każdy poziom bez upadku.

 • Xcross Madness
  Graj
  Xcross Madness
  Zagrano 28546 razy

  Przygotuj się na sukces lub szybką przejażdżkę po torze w tej grze w wyścigi motorów 3D. Wybierz drużynę i ścigaj się z komputerem lub graczami z całego świata w trybie wieloosobowym.

 • 3D Motorbike Racing
  Graj
  3D Motorbike Racing
  Zagrano 2347 razy

  Wybierz swój motocykl, ścigaj się i bądź pierwszy na mecie.

 • Terenówka: Tryb przemysłowy
  Graj
  Terenówka: Tryb przemysłowy
  Zagrano 1503 razy

  Czy uda Ci się pokonać wszystkie tory, na których znajdziesz m.in. takie rzeczy, jak schody i rury przemysłowe? Wskakuj za kółko odjazdowej terenówki i sprawdź, czy uda Ci się przejechać przez wszystko w tej intensywnej grze w wyścigi 3D.

 • Cyber Gears
  Graj
  Cyber Gears
  Zagrano 3898 razy

  Ten futurystyczny tor wyścigowy jest tak szalony, na jaki wygląda. Jak długo dasz radę tam przetrwać? Przekonaj się, czy uda Ci się dotrzeć pierwszy do linii mety, gdy pozostali gracze rzucają w Twój pojazd wszystkim, co mają: od wybuchających bomb po lasery. W tej grze w wyścigi przetrwa tylko najlepszy.

 • Moto Trials Beach
  Graj
  Moto Trials Beach
  Zagrano 6481 razy

  Nad sam brzegiem plaży czeka na Ciebie ciężka seria z torami przeszkód. Wskakuj na motocykl i sprawdź, czy dasz radę dotrzeć do mety, w tej grze w wyścigi 3D.

 • Diesel And Death
  Graj
  Diesel And Death
  Zagrano 1835 razy

  Szaleńczy wyścig na motorach! Jesteś tylko Ty i przeciwnik!

 • Atletyka zwierzaków
  Graj
  Atletyka zwierzaków
  Zagrano 8802 razy

  Każdy z tych zwierzęcych sportowców przygotowuje się do największych zawodów sportowych. Pomóż im w treningach i osiągnąć sukces w tej darmowej grze online dla dzieci.

 • Terenowe wyścigi motorowe
  Graj
  Terenowe wyścigi motorowe
  Zagrano 2917 razy

  Sezon wyścigowy jest tuż tuż. Lepiej zacznij ćwiczyć!

 • Sportsbike Challenge
  Graj
  Sportsbike Challenge
  Zagrano 75696 razy
 • Dare Devil
  Graj
  Dare Devil
  Zagrano 5013 razy

  Steruj swoim motorem, wykonuj sztuczki i zbieraj punkty!

 • Motorowe wyzwanie
  Graj
  Motorowe wyzwanie
  Zagrano 2071 razy

  Kilkanaście ekscytujących tras czeka na Ciebie i Twój motor. Ruszaj...

 • Uphill Rush 3
  Graj
  Uphill Rush 3
  Zagrano 21845 razy

  Podkręć wskazówkę prędkościomierza do maksimum, przejeżdżając przez miejską dżunglę!

 • Crazy Biker
  Graj
  Crazy Biker
  Zagrano 7111 razy

  Ten odważny rowerzysta nie przejedzie przez to niebezpieczne miasto bez mocnych ochraniaczy. Czy możesz pomóc mu uniknąć kłopotów i wycieczki do szpitala, w tej intensywnej grze w wyścigi 3D?

 • Moto Rush
  Graj
  Moto Rush
  Zagrano 5626 razy

  Potrafisz jeździć na niedźwiedziu? No to przygotuj się na ostrą jazdę w tym zwariowanym wyścigu.

Odjechane wyścigi

Jest coś takiego w jednośladach, że bez względu na ryzyko i liczne niewygody, jakie niesie ze sobą jazda pojazdami bez nadwozia, rzesza ich zwolenników tylko rośnie w siłę. To pociągające maszyny, które mimo niewielkich rozmiarów, potrafią wykrzesać z siebie naprawdę dużo. 

Jeśli nie należysz jeszcze do grona ich miłośników, spróbuj sobie wyobrazić, że przed Tobą rozpościera się całkowicie pusta droga. Nic tylko bezkres i Ty na swoim ultraszybkim Harleyu. Czujesz mocny powiew wiatru na twarzy, niesamowitą prędkość i niezapomniane uczucie niczym nieograniczonej wolności. Przyjemnie, prawda? Zapominasz na chwilę o trudach codzienności, problemach, które czekają na rozwiązanie, i zaległych sprawach do załatwienia. Jesteś tu i teraz, tylko Ty i Twoja maszyna.

Gdy już wrócisz myślami na ziemię, zajrzyj do naszej witryny. Dla wszystkich, którzy swój motocykl, prawdziwy czy wyobrażony, cenią naprawdę wysoko, przygotowaliśmy specjalne zestawienie bezpłatnych, internetowych gier o tematyce motocyklowej. Gwarantujemy, że wszyscy wytrawni motocykliści rozmiłują się w wirtualnych wyścigach, a każdy początkujący miłośnik dwóch kółek będzie mieć okazję poćwiczyć swoje umiejętności w kontrolowanym środowisku.

Przygotowaliśmy typowe gry wyścigowe: klasyczne, w stylu retro (Cycling Down), realistyczne w 3D (Sportsbike Challenge lub 3D Moto Simulator 2) i całkowicie zwariowane (XCross Madness czy Campaign Race).

Nieco więcej swobody dają gry takie jak Motorbike Freestyle, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, masz więcej opcji i możesz całkiem nieźle poszaleć. W Maxx Machine masz okazję stworzyć naprawdę wypasiony motocykl, a w Uphill Rush ścigać się na motorze, quadzie, monster trucku lub desce! Bike Master to okazja do udziału w motorowerowym downhillu, podobnie Moto Ruch, z tym że tu na dalszych etapach gry możesz zdecydować się na jazdę na innych pojazdach, łącznie z… niedźwiedziem.

W naszym zestawieniu znalazło się też coś dla wszystkich niezmotoryzowanych, a jednak posiadających własne dwa kółka – rowerzystów. Polecamy gry takie jak Two wheeler trauma, w której trzeba omijać wszechobecne samochody, czy Alex Traxx, gdzie zadanie polega na sprawnym pedałowaniu po nierównościach.

A zatem szerokiej drogi i pamiętajcie o bezpieczeństwie, nasi drodzy rajdowcy – jazda w realu jest nieco bardziej nieprzewidywalna.