Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Eco Inc. Save the Earth Planet

Eco Inc. Save the Earth Planet właśnie rozpoczyna się walka o powstrzymanie globalnych zmian klimatycznych. Czy zadbasz o dobro naszej planety w tej grze o ochronie środowiska?

Świat zmaga się z mnóstwem zagrożeń – od pożarów lasów po kłusownictwo. Teraz nadszedł czas, aby rozprawić się z nimi w tym symulatorze. Staniesz na czele organizacji ekologicznej, której celem jest realizacja projektów środowiskowych na całym świecie.

Zajmiesz się ochroną siedlisk dzikich zwierząt na wszystkich kontynentach, od Ameryki Północnej po Australię. Do Twoich zadań będzie też należeć monitorowanie wzrostu temperatur w różnych regionach, stopnia deforestacji i innych wskaźników. Jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, więc zakasuj rękawy i bierz się do pracy. Matka Ziemia naprawdę potrzebuje Twojej pomocy!

Jak grać w Eco. Inc. Save the Earth Planet?

Eco Inc. Save the Earth Planet to pełna frajdy i wyzwań gra edukacyjna. Pokieruj wpływową organizacją ekologiczną, nadzorując projekty realizowane na lądach i morzach całego świata.

Sterowanie grą

  • Klikaj LEWYM PRZYCISKIEM MYSZY, aby rozpoczynać projekty, przeglądać dane i nie tylko.

Podobne gry

Oto kilka innych gier online polegających na zarządzaniu, które przetestują twoje zdolności organizacyjne. 

  1. God Simulator
  2. Ducklings.io
  3. Happy Village
  4. The Final Earth 2

Kto stworzył Eco. Inc. Save the Earth Planet?

Eco. Inc. Save the Earth Planet to tytuł studia GameFirst.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!