Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Ubisoft

Ubisoft słynie z serii – między innymi Rayman i Assassin's Creed. Na tej stronie masz okazję spróbować niektórych z ich najsłynniejszych tytułów online. Znajdziesz tu dużo fajnych gier akcji, które od wielu lat są jedną ze specjalności firmy. Poza wersją popularnej gry planszowej Trivial Pursuit, gra akcji zatytułowana Zombi była premierowym tytułem dla Ubisoft w 1986 roku. 

Od tego czasu firma wypuściła wiele doskonałych gier przygodowych, a także popularne serie gier – Far Cry, Watch Dogs i Raving Rabbids. Czy podobają ci się gry typu battle royale? Jeśli tak, wypróbuj Hungry Shark Arena! Dołącz do niesamowicie wygłodzonego rekina, który ucieka przed ludzkimi oprawcami i nurkuje w głąb areny pełnej smakowitych kąsków. 

Jeśli naprawdę lubisz gry na arenach bitewnych w tym stylu, proponujemy również zagranie w Rayman's Incrediballs Dodge. Jak długo wytrzymasz, gdy zaczniesz mieć do czynienia z wirującymi kulami pełnymi elektryczności i roślinami z super ostrymi zębami? Wszystko to – i wiele więcej – znajdziesz w tej kolekcji niesamowitych gier Ubisoft!