Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Balls Race

Wymijaj rywali i unikaj przeszkód w Balls Race! Czy zdołasz utorować sobie drogę do zwycięstwa w tej niezwykle ekscytującej grze online?

W tej ścigance 3D czeka Cię mnóstwo zabawy. Przejmij kontrolę nad potężną piłką i dotocz się do mety na kilkunastu niełatwych torach. Unikaj niebezpiecznych przeszkód i uważaj na krawędzi.

Jeden błąd i odpadniesz z zawodów… ale na szczęście będziesz też zdobywać monety za każdy ukończony wyścig. Zbieraj je i wymieniaj na jeszcze fajniejsze piłki z uroczymi zwierzątkami i innymi grafikami.

Jak grać w Balls Race?

Na każdym poziomie tej gry z piłkami musisz dotoczyć się do linii mety, unikając krawędzi toru i przeróżnych przeszkód. Czy twoja piłka dotrze tam pierwsza?

Sterowanie

  • Poruszaj MYSZĄ, by kierować piłkę w lewo lub w prawo.

Podobne gry

Oto kilka innych darmowych gier online, które dają sporo frajdy.

  1. Helix Jump
  2. Bubble Game 3: Deluxe
  3. Ball Surfer 3D
  4. Atari Pong

Kto stworzył Balls Race?

Balls Race to tytuł studia Ubisoft.

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz!