Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Rabbids Wild Race

Rabbids Wild Race to szalona i chaotyczna zabawa w wyścig z plecakami odrzutowymi. W tej grze wieloosobowej musisz pobić konkurencję w drodze do mety, jednocześnie zbierając monety. Na dokładkę możesz korzystać z nieczystych zagrań i czystej łobuzerki.

Jak grać w Rabbids Wild Race?

Dołącz do chaotycznych Kórlików z serii gier wywodzącej się z gier o Raymanie w tej grze akcji autorstwa Ubisoft. Tym razem te nieokiełznane dzikie stworzenia biorą udział w wyścigu z plecakami odrzutowymi. Czy dasz radę utrzymać się na czole wyścigu, uniknąć wszystkich pułapek i zebrać dopalacze?

Musisz się strzec nie tylko swojej podstępnej konkurencji. Wyścig odbywa się na torze przeszkód pełnym promieni laserowych, ognia i innych niebezpieczeństw. Za mało rozwałki? Nie ma sprawy – na tor trafiły chyba wszystkie Kórliki świata z miotaczami ognia, działami plazmowymi i masą innych broni!

Zbieraj dopalacze, takie jak magnesy przyciągające monety i paliwo nitro, które pozwoli wyprzedzić konkurencję. Ulepszaj swoje Kórliki, zbieraj codzienne nagrody i odblokuj wiele różnych, zabawnych postaci z tej serii gier Ubisoft.

Sterowanie

  • Twój szalony Kórlik będzie biegł samodzielnie
  • Dotknij i przytrzymaj (lub kliknij lewym przyciskiem myszy i przytrzymaj), by odpalić plecak odrzutowy i lecieć

Podobne gry

Jeśli spodobała ci się ta zabawna przygoda, nie przegap innych gier Ubisoft Nano:

  1. Rabbids: Volcano Panic
  2. Rayman’s Incrediballs Dodge
  3. Hungry Shark Arena
  4. Assassin’s Creed: Freerunners

Kto stworzył grę Rabbids Wild Race?

Rabbids Wild Race to tytuł studia Ubisoft.