Gry Zapaśnicze

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 113944 razy

 • Oliwne zapasy: 2 graczy
  Graj
  Oliwne zapasy: 2 graczy
  Zagrano 8168 razy

  W tej dzikiej grze, łączącej sport z walką, możesz zmierzyć się z innym graczem. Który zapaśnik wygra? Obaj są nasmarowani oliwą z oliwek i gotowi do walki!

 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 4340 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 311214 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Graj
  Przeciąganie stołu: 2 graczy
  Zagrano 45689 razy

  Pewnie obiła Ci się o uszy konkurencja przeciągania liny, ale raczej nie stołu, prawda? Dołącz do szeregu dziwnych i szalonych atletów podczas przeciągania stołu w tej zwariowanej grze sportowej. Możesz wybrać bohatera, pokój, a nawet stół, jak również grać przeciwko komputerowi i znajomym. Powodzenia!

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 355854 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 546273 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 40501 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 41980 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Graj
  Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Zagrano 31692 razy

  W tej pełnej akcji grze świątecznej wcale nie jest tak radośnie, jakby się mogło wydawać! Przygotuj się na serię epickich wojen kciuków. Przebierz swojego kciuka za Świętego Mikołaja, elfa, wściekłą choinkę albo mnóstwo innych dziwacznych i zakręconych postaci.

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 249523 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • 12 minirozgrywek
  Graj
  12 minirozgrywek
  Zagrano 13097 razy

  Czy uda ci się wygrać każdą z losowo wybranych rozgrywek? Możesz siłować się z zapaśnikami, wziąć udział w pojedynku z kowbojem w samo południe, a nawet uczestniczyć w walce powietrznej dwupłatowców. To tylko kilka rozgrywek, jakie znajdziesz w tej wciągającej grze akcji w stylu retro.

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 8571 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 48533 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 339873 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 3550 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Get on Top
  Graj
  Get on Top
  Zagrano 2355302 razy

  Zabawna i wciągająca gra akcji dla dwóch graczy. Spróbuj pokonać przeciwnika, popychając go i przyciskając do podłoża.

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 19285 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • King Of Fighters Wing 1.8
  Graj
  King Of Fighters Wing 1.8
  Zagrano 2819 razy

  Myślisz, że masz wystarczające umiejętności, aby wygrać ten niesamowity turniej walk? Wybierz ulubionego zawodnika i przygotuj się na ostre starcie w tej oldskulowej grze akcji.

 • Wrestle Physics
  Graj
  Wrestle Physics
  Zagrano 32235 razy

  Tych dwóch zapaśników idzie łeb w łeb. Dosłownie! Pierwszy zawodnik, któremu uda się powalić głowę drugiego na ziemię, wygra każdy pojedynek w tej intensywnej i przezabawnej grze w zapasy. Zmierz się z komputerem lub sprawdź, na co Cię stać, w walce ze znajomym w serii odjechanych i dziwacznych miejscach. Tylko uważaj na kaktusy!

 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 16990 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Final Fight
  Graj
  Final Fight
  Zagrano 5360 razy

  Zabij każdego, kto stanie ci na drodze i zostań zwycięzcą w tej ostatecznej rozgrywce!

 • Zapasy: Tryb 2 graczy
  Graj
  Zapasy: Tryb 2 graczy
  Zagrano 3726 razy

  W tej grze sportowej teraz dwóch graczy może wskoczyć na ring, ale grę idealnie rozgrywa się również w trybie jednego gracza. Dasz radę położyć przeciwnika na łopatki, zanim ten powali Cię na matę?

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2793 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Graj
  Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Zagrano 17964 razy

  Smoczy Mistrz powrócił! Tym razem z tajemniczym i śmiertelnym Mieczem Smoka...

 • Totalna walka
  Graj
  Totalna walka
  Zagrano 456 razy

  W tej bijatyce online konkurencja jest na bardzo wysokim poziomie. Wejdź na ring i wsłuchaj się w okrzyki widowni, gdy próbujesz wyrzucić przeciwnika poza platformę. Skoncentruj się na walce, a na pewno zajdziesz na szczyt rankingu!

 • Super Wrestlers: Slap's Fury
  Graj
  Super Wrestlers: Slap's Fury
  Zagrano 2979 razy

  Pełno zapaśników chce powalić tego mistrza. Dołącz do niego, gdy siłuje się ze wszystkimi w tej grze w zapasy w stylu meksykańskim. Jak dostaną po pysku, to pewnie szybko zwieją, a gdy mistrz wpadnie w tarapaty, zawsze może użyć dopalaczy, takich jak burrito i nie tylko.

 • Xenopunch
  Graj
  Xenopunch
  Zagrano 182 razy

  Ten kosmiczny wojownik znalazł się na polu międzygwiezdnej walki. Cieszy się z tego faktu? Wręcz przeciwnie. Pomóż mu walczyć o przetrwanie, gdy pokonuje niekończącą się hordę kosmitów w tej zupełnie zakręconej grze akcji.

 • Sim Fighter
  Graj
  Sim Fighter
  Zagrano 134 razy

  Staw czoła najsilniejszym fikcyjnym i prawdziwym wojownikom z całego świata, grając w ten najnowszy symulator walki — Sim Fighter. Trenuj intensywnie, aby stać się najlepszym wojownikiem na świecie!

 • Stalowe pięści
  Graj
  Stalowe pięści
  Zagrano 2262 razy

  W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

 • Zapasy pro
  Graj
  Zapasy pro
  Zagrano 4155 razy

  Kilku światowych zapaśników zaraz wskoczy na ring! Dołącz do Bulka, Johna Rhino i The Cliff, gdy szykują się na potyczkę w tej grze sportowej. Czy Twój zapaśnik przetrwa do samego końca, gdy Ty próbujesz zdobyć masę monet podczas kolejnej epickiej walki?

 • Dragon Fist 3D
  Graj
  Dragon Fist 3D
  Zagrano 5528 razy

 • Symulator gladiatorów
  Graj
  Symulator gladiatorów
  Zagrano 4680 razy

  Jak długo uda Ci się przetrwać w tej grze przygodowej 3D? Zmierzysz się z hordą wojowników na tonących w krwi arenach. Przekonaj się, ilu z nich potrafisz pokonać bronią, w tym mieczami, łukami i pięściami.

 • Król wojowników kontra DNF
  Graj
  Król wojowników kontra DNF
  Zagrano 450 razy

  Kto tak naprawdę jest Królem wojowników? Weź udział w walce swojego życia i spróbuj zdobyć tytuł Króla wojowników. Walcz o zwycięstwo!

 • Brutalmania.io
  Graj
  Brutalmania.io
  Zagrano 4419 razy

  W tej krwistej grze io robi się strasznie brutalnie! Chwyć za kij, topór lub pałkę i przygotuj się walki na śmierć i życie! Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim przeciwnik Cię pokona?

 • Side Ring Knock Out
  Graj
  Side Ring Knock Out
  Zagrano 10666 razy

  Stwórz doskonałego boksera i przekonaj się, czy uda ci się wywalczyć czołowe miejsce w lidze.