Gry Zapaśnicze

 • Get on Top
  Graj
  Get on Top
  Zagrano 2337146 razy

  Zabawna i wciągająca gra akcji dla dwóch graczy. Spróbuj pokonać przeciwnika, popychając go i przyciskając do podłoża.

 • Zapaśniczy skok
  Graj
  Zapaśniczy skok
  Zagrano 496896 razy

  Ci dziwaczni zapaśnicy chyba za długo siedzieli na słońcu...

 • Thumb Fighter
  Graj
  Thumb Fighter
  Zagrano 347396 razy

  Użyj całej swojej mocy, aby pokonać wroga w tej wersji online klasycznej gry o walce na kciuki. Za pomocą klawiszy A i L steruj wojownikami. Dobrej zabawy!

 • Expert Wrassling
  Graj
  Expert Wrassling
  Zagrano 333552 razy

  Przygotuj się na zostanie królem ringu w tej zabawnej, rozpikselowanej grze wrestlingowej dla dwóch graczy! Czy uda ci się sponiewierać przeciwników dzięki obracającycm się ramionom?

 • Get on Top Mobile
  Graj
  Get on Top Mobile
  Zagrano 298978 razy

  Który automatyczny zapaśnik zostanie zwycięzcą? Wskocz na ring i przygotuj się do walki w tej grze akcji.

 • Snajperzy na dachu
  Graj
  Snajperzy na dachu
  Zagrano 229729 razy

  W tej oldskulowej grze akcji zmierzą się najbardziej znani dobrzy i źli bohaterowie. Dołącz do nich, gdy stają do pojedynku na dachach budynków, na ulicach, a nawet na szczytach gór!

 • Ultimate Boxing
  Graj
  Ultimate Boxing
  Zagrano 104537 razy

  Disfruta de lo mejor del boxeo en este juego de habilidad en 3D. ¡Juega gratis desde tu PC, celular, tablet o cualquier dispositivo móvil!

 • Drunken Boxer
  Graj
  Drunken Boxer
  Zagrano 98520 razy

  Tych dwóch graczy upiło się jak bąk, ale nie przeszkodzi im to w wejściu na ring. Który z nich wygra i wróci do pubu, a który obudzi się w szpitalu? Pomóż im stoczyć walkę na pięści w tej zakręconej grze sportowej.

 • Wrestlingowe wyzwanie
  Graj
  Wrestlingowe wyzwanie
  Zagrano 75380 razy

  Nigdy nie widziałeś takiej ligi wrestlingowej jak ta. Zebrało się tu kilka najdziwniejszych potworów na świecie. A co lepsze, możesz mieszać i łączyć ich różne części. Czy chcesz stworzyć zawodnika z głową bałwana i tułowiem banana? W tej szalonej wrestlingowej grze wszystko jest możliwe.

 • Trump on Top
  Graj
  Trump on Top
  Zagrano 46837 razy

  Wybory prezydenckie już za nami. Jednak w tej grze na urządzenia mobilne walka jest nadal zaciekła. Kto zajmie czołową pozycję — czy to będzie Trump, czy Clinton? Przyłącz się do kandydatów i ich szalonych przyjaciół, gdy walczą o swe życie w dosłownym tego słowa znaczeniu.

 • 2D Knockout
  Graj
  2D Knockout
  Zagrano 38897 razy

  Za pomocą pięści utoruj sobie drogę przez świat, rozdając knockouty.

 • Brawls.io
  Graj
  Brawls.io
  Zagrano 37859 razy

  Co za przepiękny dzień! Słońce świeci i ptaszki śpiewają. Idealna pora na pojedynek, co? Uderzaj, op i atakuj graczy z całego świata w tej epickiej grze typu io. Możesz nawet ubierać swojego wojownika w fajne ubrania i ozdabiać go tatuażami. Jak długo uda Ci się przetrwać, zanim odpadniesz z gry?

 • Wrestle Physics
  Graj
  Wrestle Physics
  Zagrano 19433 razy

  Tych dwóch zapaśników idzie łeb w łeb. Dosłownie! Pierwszy zawodnik, któremu uda się powalić głowę drugiego na ziemię, wygra każdy pojedynek w tej intensywnej i przezabawnej grze w zapasy. Zmierz się z komputerem lub sprawdź, na co Cię stać, w walce ze znajomym w serii odjechanych i dziwacznych miejscach. Tylko uważaj na kaktusy!

 • Art of Free Fight
  Graj
  Art of Free Fight
  Zagrano 18256 razy

  Przygotuj się na niesamowity turniej walki w ringu ze stalową klatką. Wybierz swojego zawodnika z grupy z różnych stron świata. Czy uda ci się wytrwać do rundy finałowej w tej grze online?

 • Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Graj
  Dragon Fist 2: Battle for the Blade
  Zagrano 17653 razy

  Smoczy Mistrz powrócił! Tym razem z tajemniczym i śmiertelnym Mieczem Smoka...

 • Dragon Fist 3: Era wojownika
  Graj
  Dragon Fist 3: Era wojownika
  Zagrano 16647 razy

  Myślisz, że zostaniesz mistrzem legendarnej gry Dragon Fist? Zmierz się z przeciwnikami z całego świata w tej energetycznej grze walki na przeglądarkę.

 • Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Graj
  Walka kciuków: Boże Narodzenie
  Zagrano 10558 razy

  W tej pełnej akcji grze świątecznej wcale nie jest tak radośnie, jakby się mogło wydawać! Przygotuj się na serię epickich wojen kciuków. Przebierz swojego kciuka za Świętego Mikołaja, elfa, wściekłą choinkę albo mnóstwo innych dziwacznych i zakręconych postaci.

 • Side Ring Knock Out
  Graj
  Side Ring Knock Out
  Zagrano 10433 razy

  Stwórz doskonałego boksera i przekonaj się, czy uda ci się wywalczyć czołowe miejsce w lidze.

 • Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Graj
  Mistrz kung-fu: Odsiecz
  Zagrano 7679 razy

  Sympatia tego biedaka została właśnie uprowadzona przez złego ninja. Na szczęście jest mistrzem kung-fu! Wyrusz razem z nim w epicką podróż, aby ją ocalić w tej grze akcji retro. Czy pomożesz mu pokonać armię niestrudzonych przeciwników? Może też zdobywać wspaniałe usprawnienia, dzięki którym wzrośnie jego umiejętność walki.

 • 12 minirozgrywek
  Graj
  12 minirozgrywek
  Zagrano 7650 razy

  Czy uda ci się wygrać każdą z losowo wybranych rozgrywek? Możesz siłować się z zapaśnikami, wziąć udział w pojedynku z kowbojem w samo południe, a nawet uczestniczyć w walce powietrznej dwupłatowców. To tylko kilka rozgrywek, jakie znajdziesz w tej wciągającej grze akcji w stylu retro.

 • Dragon Fist 3D
  Graj
  Dragon Fist 3D
  Zagrano 5459 razy
 • Final Fight
  Graj
  Final Fight
  Zagrano 5072 razy

  Zabij każdego, kto stanie ci na drodze i zostań zwycięzcą w tej ostatecznej rozgrywce!

 • Boks: Mistrzostwa
  Graj
  Boks: Mistrzostwa
  Zagrano 4232 razy

  W tej grze w boks możesz teraz rozpocząć karierę, wziąć udział w turnieju lub po prostu rozegrać szybki pojedynek. Wybierz boksera i przekonaj się, czy zdołasz uczynić go jednym z najlepszych sportowców na świecie. W trakcie gry możesz także zdobywać pieniądze, aby ulepszać swoje statystyki i werbować jeszcze lepszych zawodników.

 • Zapasy pro
  Graj
  Zapasy pro
  Zagrano 3955 razy

  Kilku światowych zapaśników zaraz wskoczy na ring! Dołącz do Bulka, Johna Rhino i The Cliff, gdy szykują się na potyczkę w tej grze sportowej. Czy Twój zapaśnik przetrwa do samego końca, gdy Ty próbujesz zdobyć masę monet podczas kolejnej epickiej walki?

 • Dragon Fight 1,7
  Graj
  Dragon Fight 1,7
  Zagrano 3688 razy
 • Street Rage Fighter
  Graj
  Street Rage Fighter
  Zagrano 3300 razy

  Użyj pięści, aby przywrócić porządek na tych ulicach! No i stóp... a może i kilku sztyletów. Uważaj na nie i na pozostałą broń, gdy walczysz o odebranie miasta okrutnemu gangowi rzezimieszków w tej grze akcji utrzymanej w stylistyce retro.

 • Super Wrestlers: Slap's Fury
  Graj
  Super Wrestlers: Slap's Fury
  Zagrano 2889 razy

  Pełno zapaśników chce powalić tego mistrza. Dołącz do niego, gdy siłuje się ze wszystkimi w tej grze w zapasy w stylu meksykańskim. Jak dostaną po pysku, to pewnie szybko zwieją, a gdy mistrz wpadnie w tarapaty, zawsze może użyć dopalaczy, takich jak burrito i nie tylko.

 • Oliwne zapasy: 2 graczy
  Graj
  Oliwne zapasy: 2 graczy
  Zagrano 2834 razy

  W tej dzikiej grze, łączącej sport z walką, możesz zmierzyć się z innym graczem. Który zapaśnik wygra? Obaj są nasmarowani oliwą z oliwek i gotowi do walki!

 • King of Fighters
  Graj
  King of Fighters
  Zagrano 2647 razy

  Walcz z przeciwnikiem do upadłego używając specjalnych uderzeń!

 • King Of Fighters Wing 1.8
  Graj
  King Of Fighters Wing 1.8
  Zagrano 2595 razy

  Myślisz, że masz wystarczające umiejętności, aby wygrać ten niesamowity turniej walk? Wybierz ulubionego zawodnika i przygotuj się na ostre starcie w tej oldskulowej grze akcji.

 • Walka kung fu
  Graj
  Walka kung fu
  Zagrano 2486 razy

  Ci dwaj kolesie są mocni, ale sami nie poradzą sobie ze zwalczaniem przestępczości na ulicach. Zdecydowanie potrzebują Twojej pomocy, aby oczyścić miasto w tej grze retro w bijatykę. Unieś pięści w górę i do boju!

 • Stalowe pięści
  Graj
  Stalowe pięści
  Zagrano 2214 razy

  W tym mieście jest pełno zbirów i każdego z nich przydałoby się walnąć pięścią w nos! Dołącz do tego tajemniczego przybysza, jak daje im nauczkę i próbuje przejąć kontrolę nad ulicami w tej oldskulowej grze akcji. Po drodze zaś rozglądaj się za przydatną bronią, jak kije baseballowe i noże.

 • Zapasy: Tryb 2 graczy
  Graj
  Zapasy: Tryb 2 graczy
  Zagrano 1851 razy

  W tej grze sportowej teraz dwóch graczy może wskoczyć na ring, ale grę idealnie rozgrywa się również w trybie jednego gracza. Dasz radę położyć przeciwnika na łopatki, zanim ten powali Cię na matę?

 • Król wojowników kontra DNF
  Graj
  Król wojowników kontra DNF
  Zagrano 450 razy

  Kto tak naprawdę jest Królem wojowników? Weź udział w walce swojego życia i spróbuj zdobyć tytuł Króla wojowników. Walcz o zwycięstwo!

 • Totalna walka
  Graj
  Totalna walka
  Zagrano 406 razy

  W tej bijatyce online konkurencja jest na bardzo wysokim poziomie. Wejdź na ring i wsłuchaj się w okrzyki widowni, gdy próbujesz wyrzucić przeciwnika poza platformę. Skoncentruj się na walce, a na pewno zajdziesz na szczyt rankingu!

 • Xenopunch
  Graj
  Xenopunch
  Zagrano 182 razy

  Ten kosmiczny wojownik znalazł się na polu międzygwiezdnej walki. Cieszy się z tego faktu? Wręcz przeciwnie. Pomóż mu walczyć o przetrwanie, gdy pokonuje niekończącą się hordę kosmitów w tej zupełnie zakręconej grze akcji.