odkrywanie

 • Five Nights at Freddy's
  Graj
  Five Nights at Freddy's
  Zagrano 973509 razy
 • World Craft 2
  Graj
  World Craft 2
  Zagrano 576787 razy

  W tej pełnej akcji grze w projektowanie cały świat stoi przed Tobą otworem. Walcz o przetrwanie w epickiej bitwie na losowo utworzonej mapie lub stworzonej przez siebie. Jak długo uda Ci się przeżyć? Staniesz w szranki ze strasznymi potworami, a do tego musisz zbudować schronienie, by przetrwać długie noce. Twoim zadaniem będzie również upolować przepyszne stworzenia, które zaspokoją Twój głód.

 • Adam and Eve 2
  Graj
  Adam and Eve 2
  Zagrano 557397 razy

  Czy ten jaskiniowiec wciąż szuka miłości? Na to wygląda. Może Ty mu pomożesz?

 • Five Nights at Freddy's 2
  Graj
  Five Nights at Freddy's 2
  Zagrano 537402 razy

  Freddy Fazbear's Pizza is open for business again. What could possibly go wrong? Find out how long you can survive the night shift at the dangerous pizzeria in this thrilling action game.

 • Adam and Eve 3
  Graj
  Adam and Eve 3
  Zagrano 351138 razy

  Oto dalszy ciąg przygód zwariowanego jaskiniowca i jego dziewczyny. Dokąd udadzą się tym razem?

 • Starcie w metrze 3D
  Graj
  Starcie w metrze 3D
  Zagrano 345879 razy

  W tej zwariowanej zabawnej strzelance kule latają we wszystkich kierunkach! Uzbrój się po zęby i likwiduj wrogów razem ze swoją ekipą!

 • Złodziej samochodów
  Graj
  Złodziej samochodów
  Zagrano 294210 razy

  Ten złodziej właśnie robi skok życia. Dołącz do niego, gdy kradnie samochody i sieje spustoszenie w tej szalonej grze w wyścigi.

 • Five Nights at Freddy's 4
  Graj
  Five Nights at Freddy's 4
  Zagrano 275868 razy

  Freddy Fazbear, Bonnie i ich wszyscy śmiertelnie niebezpieczni przyjaciele roboty, wracają do swoich starych sztuczek. Jak długo uda ci się wytrzymać podczas ich demolki w tej strasznej grze akcji?

 • Skate Hooligans
  Graj
  Skate Hooligans
  Zagrano 273390 razy

  Skejt przypadkiem zbił szybę piłką i teraz go ściga rozwścieczony policjant! Pomożesz mu uciec przed aresztowaniem w tej grze wyścigowej? Będzie musiał zwiewać przed gliną, unikając przy tym ciężarówek i próbując wślizgów pod barierkami drogowymi. Podczas ucieczki zbieraj także cenne monety.

 • Five Nights at Freddy's 3
  Graj
  Five Nights at Freddy's 3
  Zagrano 255359 razy

  Zaraz zaczynasz kolejną zmianę w pizzerii. Pojawiło się kilka nowych atrakcji, więc musisz się bardzo postarać, żeby przetrwać jeszcze jeden straszny tydzień.

 • Five Nights at Freddy's: Sister Location
  Graj
  Five Nights at Freddy's: Sister Location
  Zagrano 217607 razy

  Nadeszła nowa fala zła. Czy masz wystarczająco odwagi, aby przejść przez niebezpieczne korytarze pod pizzerią i zmierzyć się tam z hałaśliwymi robotami? Jeśli tak, wejdź do windy i przygotuj się na kolejną rundę terroru w tej śmiesznej, ale i przerażającej grze online.

 • Poza drogą V5
  Graj
  Poza drogą V5
  Zagrano 214612 razy

  Jedź nieprzetartym szlakiem w tej szalonej grze w wyścigi. Przedzieraj się przez pustynie, dzikie przestworza, a także wjeżdżaj na chodniki, stając w szranki z najlepszymi zawodnikami w lidze.

 • Pixel Warfare 5
  Graj
  Pixel Warfare 5
  Zagrano 178828 razy

  Przygotuj się na kolejne rundy pełne oldskulowej akcji. Wejdź do pokoju, zabierz broń i przygotuj się na kilka walk na śmierć i życie w tej wieloosobowej strzelance z perspektywy pierwszej osoby.

 • Cars Thief 2: Tank Edition
  Graj
  Cars Thief 2: Tank Edition
  Zagrano 168720 razy

  Gdy kradzież samochodów to bułka z masłem, a przechwytywanie półciężarówek jest nudne jak flaki z olejem, pora wybrać się na przejażdżkę skradzionym czołgiem! Dołącz do tego zawodowego złodzieja samochodów, gdy próbuje zrobić swój największy i najodważniejszy skok w życiu w tej ekscytującej grze samochodowej 3D.

 • Adam and Eve 4
  Graj
  Adam and Eve 4
  Zagrano 125470 razy

  Świat jaskiniowców z pewnością nie nadaje się dla bojaźliwych słabeuszy. Dołącz do Adama podczas jego kolejnych przygód w tej pozytywnie prehistorycznej grze typu „wskaż i kliknij”. Twoim zadaniem będzie pomóc mu unikać wygłodniałych dinozaurów, roślin-ludojadów czy też zdenerwowanej kobiety pierwotnej.

 • Grindcraft Remasterized
  Graj
  Grindcraft Remasterized
  Zagrano 115219 razy

  W tym niesamowitym symulatorze możesz teraz budować różnego rodzaju przedmioty, żołnierzy i wiele więcej. Zarządzaj rozsądnie swoimi zasobami, tworząc całkiem nowe światy.

 • Five Nights at Candy's
  Graj
  Five Nights at Candy's
  Zagrano 100993 razy

  Ta restauracja z burgerami ostatnio miewa kłopoty ze swoimi robotami, ale nie ma się czym martwić, prawda? Przygotuj się na nową pracę jako nocny stróż w tej niesamowitej grze Halloween, zainspirowanej słynną grą Five Nights at Freddy's.

 • Five Night's at Golden Freddy's
  Graj
  Five Night's at Golden Freddy's
  Zagrano 99789 razy

  Coś jest nie tak z tą rodzinną restauracją i musisz dowiedzieć się, o co chodzi! Przełączaj między różnymi kamerami, aby poznać, który potwór chce cię dopaść w tej strasznej grze pełnej adrenaliny: Five Night's at Golden Freddy's!

 • World Crafts
  Graj
  World Crafts
  Zagrano 70516 razy

  Odwiedź świat 3D pełen cudów w tej grze online. Możesz go budować, dostosowywać i spersonalizować! Puść wodze fantazji!

 • Adam and Eve: Sleepwalker
  Graj
  Adam and Eve: Sleepwalker
  Zagrano 59945 razy

  O, nie! Adam lunatykuje przez Arktykę! Z pewnością będzie mu potrzebna twoja pomoc, by bezpiecznie powrócił do domu i swojego łóżka, w tej przekomicznej grze przygodowej typu „wskaż i kliknij”. Czy pomożesz mu uniknąć głodnych niedźwiedzi polarnych, jeździć na saniach i w wielu innych rzeczach?

 • Buduj i twórz
  Graj
  Buduj i twórz
  Zagrano 58947 razy

  W tej grze online możesz budować, tworzyć i personalizować cały świat. Puść wodze wyobraźni, próbując wypróbować różne narzędzia, krajobrazy i inne funkcje.

 • Pixel Warfare 4
  Graj
  Pixel Warfare 4
  Zagrano 57339 razy

  Weź udział w wojnie w zupełnie nowej odsłonie – zagraj w Pixel Warfare 4! Dołącz do swoich kompanów i walczcie z graczami z całego świata!

 • Bus & Subway Runner 3D
  Graj
  Bus & Subway Runner 3D
  Zagrano 55625 razy

  Jedyne, o czym ten chłopiec marzył, to przejechać się po mieście na swojej nowej deskorolce elektrycznej. Pech chciał, że napotkał wrednego policjanta, który chce go zapuszkować. Czy pomożesz mu uciec przed szponami gliniarza w tej grze akcji online?

 • Adam and Eve: Zombie
  Graj
  Adam and Eve: Zombie
  Zagrano 54176 razy

  Adam myślał, że to będzie kolejna, zwykła noc. Dlatego postanowił wyjść na relaksujący spacer. Jednak nie miał pojęcia, że miasto zostało opanowane przez koty zombie! Czy pomożesz mu uciec przed tymi kocimi martwiakami i bezpiecznie wrócić do domu w tej przekomicznej grze typu „wskaż i kliknij”?

 • Zombiecraft.io
  Graj
  Zombiecraft.io
  Zagrano 53696 razy

  You can fight zombies while playing as a doctor, a farmer, a salaryman or another crazy character in this 3D io game. Eliminate the undead in the single player mode or battle alongside players from around the world.

 • Kierowca terenowca
  Graj
  Kierowca terenowca
  Zagrano 52345 razy

  Na tych gigantycznych oponach z łatwością zmiażdżysz konkurencję... ale jazda!

 • Valerian Space Run
  Graj
  Valerian Space Run
  Zagrano 38649 razy

  Dołącz do Valeriana i jego agentów w szaleńczym pościgu przez Alphę, Miasto Tysiąca Planet. Ich celem jest znaleźć masę cennych monet. Uciekając, skacząc i prześlizgując się przez międzygwiezdną metropolię, muszą uważać na niebezpieczne przeszkody, ogromne przepaście i inne zagrożenia. Dasz radę powstrzymać ich przed zagładą w tej intensywnej grze akcji opartej na hicie sci-fi Luca Bessona?

 • Klockowy świat
  Graj
  Klockowy świat
  Zagrano 38310 razy

  Zanurz się w trójwymiarowym świecie w tej grze w poszukiwanie. Teraz nawet możesz zmieniać go przy użyciu rożnych odjazdowych przedmiotów i funkcji. Sprawdź, jak długo potrafisz wytrzymać w trybie przetrwania, lub zagraj w tryb dowolny, gdzie masz więcej obszaru do badania.

 • Kierowca terenowca 2
  Graj
  Kierowca terenowca 2
  Zagrano 25077 razy

  Ścigaj się, by trafić na listę rekordzistów, wyrzucając spod kół fontanny błota!

 • Pixel Warfare
  Graj
  Pixel Warfare
  Zagrano 19604 razy

  Nie miej litości dla swoich wrogów w tej strzelance w stylu retro. Do boju, żołnierzu!

 • Pixel Wars of Heroes
  Graj
  Pixel Wars of Heroes
  Zagrano 17600 razy

  Czy staniesz ramię w ramię z bohaterami, czy też wolisz walczyć po stronie zła w tej niesamowitej, wieloosobowej grze akcji z perspektywy pierwszej osoby? Zmierz się z graczami z całego świata i walcz za pomocą różnej broni, od maczet do karabinów maszynowych.

 • Subway Surf
  Graj
  Subway Surf
  Zagrano 17010 razy

  Policjant z drogówki ściga tego młodego deskorolkarza! Na szczęście ten ma ze sobą futurystyczną, elektryczną deskorolkę! Możesz pomóc nastolatkowi uciec przed gliną i więzieniem w tej odjechanej grze w deskorolkę online?

 • Pikselowe dzieło
  Graj
  Pikselowe dzieło
  Zagrano 15899 razy

  W tym magicznym symulatorze budowania możesz teraz stworzyć i zmodyfikować całe królestwo. Eksploruj ten olbrzymi obszar i puść wodze fantazji. Wypróbuj podczas wypraw pełno odjazdowych narzędzi i przedmiotów.

 • Adam and Eve: Love Quest
  Graj
  Adam and Eve: Love Quest
  Zagrano 15699 razy

  W tej części serii gier przygodowych typu point and click jaskiniowiec Adam został pomniejszony. Możesz pomóc mu uciec z jego domu, gdy udaje się na poszukiwanie miłości?

 • Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Graj
  Symulator prawdziwego lotu: Myśliwiec
  Zagrano 14809 razy

  W tym realistycznym symulatorze lotu możesz latać pięcioma różnymi wojskowymi samolotami myśliwskimi. Wybierz się na przelot samolotem F-35 lub wskocz do kokpitu M-262. Możesz nawet wypróbować systemy broni.

 • Adam i Ewa: Duch Adam
  Graj
  Adam i Ewa: Duch Adam
  Zagrano 14575 razy

  Adam wyrusza na emocjonującą przygodę, aby nieźle nastraszyć ludzi na całym świecie. Czy pomożesz mu przerazić nurków, turystów, a nawet zakonnice, w tej komicznej grze typu „wskaż i kliknij”? Będzie potrzebować twojej pomocy przy pokonywaniu przeszkód pomiędzy nim a osobami, którym chce spłatać figla.