Silly Ways To Die

 • Niemądre sposoby na śmierć
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć
  Zagrano 41389 razy

  Twoje kliknięcia mogą uratować te niemądre ludziki - musisz tylko wydedukować, w jaki sposób!

 • Silly Ways to Die 2
  Graj
  Silly Ways to Die 2
  Zagrano 13073 razy

  Te szalone stworki uwielbiają robić sobie krzywdę. Czy dasz radę je ocalić, nim będzie za późno?

 • Silly Ways To Die: Party
  Graj
  Silly Ways To Die: Party
  Zagrano 14238 razy

  Małe potworki szykują się, by dać czadu! Niestety na scenie czyha na nich mnóstwo niebezpieczeństw. Pomożesz im utrzymać rytm, a przy tym uniknąć porażenia prądem, w tej wciągającej grze rytmicznej?

 • Silly Ways to Die: Differences
  Graj
  Silly Ways to Die: Differences
  Zagrano 2197 razy

  Nasi zwariowani znajomi z gry Silly Ways to Die powracają i nadal nie mogą przestać wyrządzać sobie krzywdę. Tym razem musisz znaleźć wszystkie różnice i zdobyć jak najwięcej punktów, zanim skończy się czas!

 • Silly Ways to Die 3
  Graj
  Silly Ways to Die 3
  Zagrano 13570 razy

  Te szalone stworzenia zdecydowały się pracować na niebezpiecznej budowie. Czy zapewnisz im bezpieczeństwo i uchronisz od śmierci z powodu używania wiertarek, czy też spadających cegieł, w tej świetnej grze akcji?

 • Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Graj
  Niemądre sposoby na śmierć: Święta
  Zagrano 21293 razy

  Nadszedł czas na wygłupy! Te zwariowane stworzenia znalazły nowe sposoby na niebezpieczną zabawę! Czy zdołasz je ochronić, by świąteczny nastrój nie zginął?

 • Silly Ways to Die: Differences 2
  Graj
  Silly Ways to Die: Differences 2
  Zagrano 1606 razy

  Czy uda ci się znaleźć różnice w każdej z tych szalonych scen przed upływem czasu? Życia tych dziwacznych stworzeń zależą od ciebie w tej dzikiej grze online.

 • Silly Ways to Die: Adventures
  Graj
  Silly Ways to Die: Adventures
  Zagrano 28674 razy

  Każdy poziom to wyjątkowe wyzwanie i kolejne minigry, które przetestują twoją zdolność do krytycznego myślenia, szybkiego klikania i wymyślania rozwiązań! Oprócz tego jeszcze odrobina absurdalnego humoru w postaci głównych bohaterów: Road Cone, Salami, Box Boom oraz Mr. Palm. Spróbuj wymyślić śmieszne sposoby na przeżycie w tej pomysłowej grze: Silly Ways to Die.

 • Silly Ways to Die: Adventures 2
  Graj
  Silly Ways to Die: Adventures 2
  Zagrano 5883 razy

  Te szalone stwory ciągle pakują się w tarapaty. Czy możesz ich przypilnować i pomóc im uniknąć niebezpieczeństw w tej dziwnej i zwariowanej grze przygodowej?

Jak umrzeć, to głupio

Nie wiadomo co lepsze – głupio żyć, czy głupio umrzeć. Na stronie Gry Silly Ways To Die sprawdzisz tę drugą opcję.

Codziennie czyha na nas mnóstwo niebezpieczeństw. Przed częścią z nich można uciec, niektórych da się uniknąć, myśląc zawczasu, innych – po prostu myśląc. Włącz Niemądre sposoby na śmierć i wyciągaj ludziki z przeróżnych opresji. Ucieknij przed niedźwiedziem, nie daj się kurczakowi w bitwie na pięści, nie wpadnij do kanału i przede wszystkim nie otwieraj tego pudła!

Żadnego wytchnienia, nawet w Święta… Chcesz się zrelaksować przy mieniącej się światłem lampek choince, ale znowu musisz pilnować niezbyt rozgarniętych stworków. W Niemądre sposoby na śmierć: Święta jeden z nich wybrał się na przejażdżkę reniferem tuż nad słupami wysokiego napięcia, inny zakłada gwiazdkę na czubek choinki, balansując na krawędzi oparcia krzesła, a kolejny wpadł na pomysł polizania metalowego słupa na mrozie. Jak tu z nimi wytrzymać!

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda! Stworki ledwo są w stanie przeżyć pod własnym domem, a co dopiero w szerokim świecie. Wybierz się z nimi w podróż po różnych zakątkach globu i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Zbieraj punkty, żeby odblokowywać kolejne stworki – wolisz wystąpić jako policjant czy wiking? A może karton mleka lub pachołek drogowy?

Zastanawiasz się, co jeszcze mogą wymyślić te stworki? Włącz Silly Ways To Die 2 i Silly Ways To Die 3, żeby stawić czoło kolejnym ryzykownym sytuacjom. Czeka Cię tu wbijanie gwoździ, ustawianie beczek z radioaktywnymi odpadami, prace na budowie i wiele innych sytuacji na krawędzi – czyli po prostu codzienność.

Jeśli zmęczyło Cię ganianie za stworkami, spróbuj bardziej statycznej zabawy. Wyszukuj różnice między obrazkami w Silly Ways To Die: Differences. Oczywiście stworki nie byłyby sobą, gdyby nawet w bezruchu nie robiły czegoś niemądrego. Wypatruj szczegółów i uważaj na upływający czas.

Gry Silly Ways To Die to coś dla tych, którzy wolą umrzeć, zanim się zestarzeją. Każdy powód jest dobry!