Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategorie

gry

Nie znaleziono gier.

Silly Ways To Die

Jak umrzeć, to głupio

Nie wiadomo co lepsze – głupio żyć, czy głupio umrzeć. Na stronie Gry Silly Ways To Die sprawdzisz tę drugą opcję.

Codziennie czyha na nas mnóstwo niebezpieczeństw. Przed częścią z nich można uciec, niektórych da się uniknąć, myśląc zawczasu, innych – po prostu myśląc. Włącz Niemądre sposoby na śmierć i wyciągaj ludziki z przeróżnych opresji. Ucieknij przed niedźwiedziem, nie daj się kurczakowi w bitwie na pięści, nie wpadnij do kanału i przede wszystkim nie otwieraj tego pudła!

Żadnego wytchnienia, nawet w Święta… Chcesz się zrelaksować przy mieniącej się światłem lampek choince, ale znowu musisz pilnować niezbyt rozgarniętych stworków. W Niemądre sposoby na śmierć: Święta jeden z nich wybrał się na przejażdżkę reniferem tuż nad słupami wysokiego napięcia, inny zakłada gwiazdkę na czubek choinki, balansując na krawędzi oparcia krzesła, a kolejny wpadł na pomysł polizania metalowego słupa na mrozie. Jak tu z nimi wytrzymać!

Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda! Stworki ledwo są w stanie przeżyć pod własnym domem, a co dopiero w szerokim świecie. Wybierz się z nimi w podróż po różnych zakątkach globu i chroń przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Zbieraj punkty, żeby odblokowywać kolejne stworki – wolisz wystąpić jako policjant czy wiking? A może karton mleka lub pachołek drogowy?

Zastanawiasz się, co jeszcze mogą wymyślić te stworki? Włącz Silly Ways To Die 2 i Silly Ways To Die 3, żeby stawić czoło kolejnym ryzykownym sytuacjom. Czeka Cię tu wbijanie gwoździ, ustawianie beczek z radioaktywnymi odpadami, prace na budowie i wiele innych sytuacji na krawędzi – czyli po prostu codzienność.

Jeśli zmęczyło Cię ganianie za stworkami, spróbuj bardziej statycznej zabawy. Wyszukuj różnice między obrazkami w Silly Ways To Die: Differences. Oczywiście stworki nie byłyby sobą, gdyby nawet w bezruchu nie robiły czegoś niemądrego. Wypatruj szczegółów i uważaj na upływający czas.

Gry Silly Ways To Die to coś dla tych, którzy wolą umrzeć, zanim się zestarzeją. Każdy powód jest dobry!