Gry karciane

 • Pasjans FRVR
  Graj
  Pasjans FRVR
  Zagrano 8141387 razy

  Pasjans nie bez powodu jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych. Przygotuj się na kilka rozdań!

 • Pyramid Solitaire Duel
  Graj
  Pyramid Solitaire Duel
  Zagrano 4871659 razy

  Zapanuj nad tymi karcianymi piramidami i spraw, by 13 została twoją szczęśliwą liczbą!

 • Pasjans pająk
  Graj
  Pasjans pająk
  Zagrano 3933017 razy

  Jesteś gotowy na tę wyjątkową wersję uwielbianej gry w karty? Możesz wybrać spośród czterech kolorów karty. Jak szybko uda Ci się usunąć wszystkie karty ze stołu?

 • Magical Solitaire
  Graj
  Magical Solitaire
  Zagrano 2850741 razy

  Pochwal się swoimi umiejętnościami układania pasjansa w tym magicznym multiplayerowym maratonie!

 • Thieves of Egypt Solitaire
  Graj
  Thieves of Egypt Solitaire
  Zagrano 2496853 razy

  Wyrusz w pełną przygód podróż w królestwie pełnym magii i czarów, w tej wyjątkowej grze w karty. Pozbądź się kart z piramidy, układając je we właściwej kolejności.

 • Pasjans klasyczny
  Graj
  Pasjans klasyczny
  Zagrano 1811581 razy

  Pasjans, popularna gra karciana, zapewni ci rozrywkę na długie godziny. Ta klasyczna wersja jest równie zajmująca. Zbierz cztery karciane kolory w porządku rosnącym na osobne kupki. Czy masz wystarczająco dużo cierpliwości, aby wygrać?

 • Freecell Solitaire
  Graj
  Freecell Solitaire
  Zagrano 974952 razy

  Zasad klasycznego pasjansa nauczysz się w minutę, ale osiągnięcie mistrzostwa może zająć ci całe życie!

 • Duży pasjans pająk
  Graj
  Duży pasjans pająk
  Zagrano 896506 razy

  Wypróbuj tę wersję online klasycznej karcianki. Możesz zagrać z jednym, dwoma, a nawet czterema kolorami kart. Jak szybko potrafisz ułożyć wszystkie karty we wszystkich trudnych trybach gry?

 • Classic Solitaire
  Graj
  Classic Solitaire
  Zagrano 860147 razy

  Ćwicz swe umiejętności w grę w Pasjansa dzięki tej wersji online klasycznej gry w karty. Jak szybko zdołasz pozbyć się wszystkich kart ze stołu?

 • Algerian Patience
  Graj
  Algerian Patience
  Zagrano 836180 razy

  Spróbuj przenieść wszystkie karty z kolumn na 8 miejsc u góry.

 • Prosty pasjans
  Graj
  Prosty pasjans
  Zagrano 799390 razy

  Ta wersja uwielbianej przez wszystkich karcianki nadaje się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Spróbuj zagrać z jedną talią. Jeśli szukasz większego wyzwania, zagraj z trzema taliami kart.

 • Governor of Poker 3
  Graj
  Governor of Poker 3
  Zagrano 708409 razy

  W tej grze w karty pewnością czeka cię wyśmienita zabawa. Wpadnij do knajpy na kilka rundek pokera. Uda ci się zgarnąć wygraną? Czas to sprawdzić!

 • Pasjans pająk: Gameboss
  Graj
  Pasjans pająk: Gameboss
  Zagrano 667653 razy

  Trzy tryby rozgrywki o różnym poziomie trudności czekają na ciebie w tej wersji klasycznej gry w karty. Spróbuj zagrać z jednym kolorem, dwoma lub nawet czterema kolorami. Czy potrafisz pozbyć się wszystkich kart i zarobić mnóstwo punktów premiowych?

 • Mahjongowy Pasjans
  Graj
  Mahjongowy Pasjans
  Zagrano 653644 razy

  Teraz możesz ulepszyć swoje umiejętności w grze w mahjonga w tej wersji online klasycznej gry. Jak najszybciej połącz ze sobą kafelki na każdej planszy. Czas zaczyna upływać już po wykonaniu pierwszego ruchu.

 • Pasjans Double Klondike
  Graj
  Pasjans Double Klondike
  Zagrano 650795 razy

  Pasjans z jednego z zimniejszych rejonów świata pomoże ci odzyskać chłodny spokój.

 • Skyscraper Solitaire
  Graj
  Skyscraper Solitaire
  Zagrano 616113 razy

  Jedynym ograniczeniem w tej świetnej wersji klasycznej gry karcianej jest niebo. Jak najszybciej połącz karty w każdej z dziesięciu emocjonujących rund.

 • Czas na pasjans pająk
  Graj
  Czas na pasjans pająk
  Zagrano 550758 razy

  Nadeszła odpowiednia pora, by zagrać w tę wersję online lubianej gry karcianej. Możesz tu wypróbować kilka trybów z różnym poziomem trudności. Jeśli jeszcze nie znasz tego typu pasjansa, możesz zagrać na prostym poziomie z jednym kolorem kart. Bardziej doświadczeni gracze z chęcią wybiorą trudny tryb ze wszystkimi czterema kolorami kart.

 • Spider Solitaire: Classic
  Graj
  Spider Solitaire: Classic
  Zagrano 532818 razy

  Jak szybko uda Ci się połączyć wszystkie karty w tej wersji online uwielbianej przez graczy gry karcianej? Usiądź przy stole i sprawdź, czy uzyskasz doskonały wynik.

 • Pasjans pająk 2
  Graj
  Pasjans pająk 2
  Zagrano 505917 razy

  Czy zdołasz wygrać w tej fascynującej wersji online klasycznej gry karcianej? Możesz wybrać dowolną liczbę kolorów w grze, lecz pamiętaj, żeby pilnować czasu. Inaczej nie zdążysz ułożyć wszystkich kart w rundzie.

 • Thieves of Egypt
  Graj
  Thieves of Egypt
  Zagrano 490154 razy

  Czas upływa w tej skomplikowanej grze karcianej. Czy uda Ci się ułożyć wszystkie karty z talii, zanim skończy Ci się czas? Ostrożnie dobieraj karty z numerem osiem, aby stworzyć rzędy z naprzemiennymi kolorami.

 • Solitaire: 3 klucze
  Graj
  Solitaire: 3 klucze
  Zagrano 478977 razy

  Jicha! Czy znasz się na tyle na kartach, by zapanować nad tą dziką grą?

 • Prosty pasjans Freecell
  Graj
  Prosty pasjans Freecell
  Zagrano 475725 razy

  To uproszczona wersja pasjansa Freecell, która świetnie sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Jak szybko uda Ci się ułożyć karty w stosy i przenieść je do pustych pól u góry stołu?

 • Pasjans Freecell
  Graj
  Pasjans Freecell
  Zagrano 437712 razy

  Zegar tyka, a Tobie kończy się czas! Czy dasz radę ułożyć wszystkie karty w tej sprytnej i trudnej wersji klasycznej gry? Działaj szybko, aby zdążyć przed upływem czasu.

 • Zimowy pasjans
  Graj
  Zimowy pasjans
  Zagrano 426378 razy

  Spędź miło czas grając w tę zimową wersję klasycznej gry w karty, doskonale pasującą do tej pory roku. Jak szybko uda ci się przenieść te piękne karty na odpowiednie miejsca? Zegar tyka, więc spiesz się, spiesz!

 • Pasujący wzór: Wersja klasyczna
  Graj
  Pasujący wzór: Wersja klasyczna
  Zagrano 411958 razy

  W tej wersji online tradycyjnej gry planszowej mahjong musisz dopasować pełno ślicznych i milusich zwierzątek. Jak szybko uda Ci się połączyć je wszystkie w pary?

 • Lightning
  Graj
  Lightning
  Zagrano 400999 razy

  Pozbądź się wszystkich swoich kart zanim komputer zrobi to pierwszy!

 • Pasjans ze starożytnym Rzymem
  Graj
  Pasjans ze starożytnym Rzymem
  Zagrano 382132 razy

  Przemierzaj ulicami starożytnego Rzymu, układając wszystkie karty z talii. Czy zdążysz przed upływem czasu w tej wersji online klasycznej gry w pasjansa?

 • Pasjans Klondike
  Graj
  Pasjans Klondike
  Zagrano 209042 razy

  Zegar zacznie tykać, gdy wykonasz pierwszy ruch w tej intensywnej wersji klasycznej gry karcianej. Czy uda Ci się wygrać, podejmując mądre decyzje podczas gry każdą talią?

 • Pasjans pająk
  Graj
  Pasjans pająk
  Zagrano 186127 razy

  To sprytne układanie kart niechybnie złapie Cię w swoje sieci!

 • Daily Sudoku
  Graj
  Daily Sudoku
  Zagrano 185360 razy

  W tej grze online codziennie możesz zagrać w trzy różne wersje Sudoku. Dla każdej gry jest ustawiony różny poziom trudności. Sprawdź, czy dasz radę ukończyć łatwy tryb, zanim przejdziesz do średnich lub trudnych.

 • Mahjong Solitaire
  Graj
  Mahjong Solitaire
  Zagrano 183788 razy

  Klasyczny mahjong w nowym, zwierzęcym wydaniu!

 • Mahjong Deluxe: Classic
  Graj
  Mahjong Deluxe: Classic
  Zagrano 178452 razy

  Time is running short. Can you match up all of the tiles in this version of the classic board game? Move fast and you’ll be able to earn some valuable bonuses.

 • Pyramid Solitaire Express
  Graj
  Pyramid Solitaire Express
  Zagrano 176812 razy

  Pospiesz się, bo ten pociąg do frajdy zaraz odjeżdża ze stacji!

 • Wyzwanie solitaire: Piramida
  Graj
  Wyzwanie solitaire: Piramida
  Zagrano 152118 razy

  Odkryj przepowiednie piramid w grze Wyzwanie solitaire: Piramida. Usuń wszystkie karty i wygraj w drugiej części popularnej gry Wyzwanie solitaire: Klondike!

 • Duży pasjans Klondike
  Graj
  Duży pasjans Klondike
  Zagrano 146624 razy

  Czas upływa! Czy dasz radę ułożyć wszystkie talie w tej szybkiej wersji słynnej karcianki? Podczas gry możesz użyć talii z jedną lub trzema kartami.

 • Błyskawiczne karty
  Graj
  Błyskawiczne karty
  Zagrano 145394 razy

  Czy uda Ci się pokonać komputer w szybkiej i szalonej grze karcianej? Akcja jest napięta, więc musisz się skoncentrować i dobierać karty jak najszybciej.

Najlepsze darmowe gry karciane online

Gry karciane towarzyszą człowiekowi od setek lat. Według historyków powstały w Chinach około X wieku, gdy postanowiono przenieść na papier zasady gry w kości. Do Europy karty trafiły około XIV wieku. Co ciekawe, forma i wygląd klasycznych kart pozostały bez zmian od tych czasów. Pierwsze karty były ręcznie malowane i bardzo drogie. Dopiero po upowszechnieniu się druku trafiły „z dworu pod strzechy”. Na szczęście nasze karty są wirtualne i darmowe, więc nie musisz wydawać ciężko zarobionych pieniędzy, aby zagrać.

Gdy grasz w gry karciane online nie musisz martwić się o skaleczenia papierem. Nie musisz też się zastanawiać, czy pozaginane rogi zdradzą, jaką kartę trzymasz, ani czy karty są dobrze potasowane. Zamiast tego możesz skupić się na strategii. W tej kategorii znajdziesz mnóstwo klasycznych gier, w tym różne odmiany pasjansa, kierki, oczko (blackjacka) i pokera.

Zacznijmy od pasjansa Klondike, znanego chociażby z tego, że przez dziesięciolecia był dodawany do systemów operacyjnych Windows. To klasyka nad klasykami, którą da się jednak urozmaicić – w grze Królowie Klondike zasady odkrywania kart są nieco odmienne, przez co gracz widzi co drugą kartę w kolumnie (mimo że nie może jej ruszyć!). Kolejne kultowe pozycje to np. Pasjans FRVR, Pasjans klasyczny i Solitaire, które również mają swoje wariacje: Pyramid Solitaire, Crescent Solitaire i inne. Tu sposób układania kart jest już inny, warto więc wypróbować każdą z tych opcji.

King of Hearts to odmiana klasycznej gry Kierki. Jest to gra dla 4 osób (możesz grać z 3 komputerowymi przeciwnikami), której celem jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów przez unikanie zbierania kart punktowanych lub zdobycie wszystkich kart punktowanych. Są to kiery oraz dama pik, walet karo oraz król kier i inne damy, walety i króle. Punktowana też jest sama lewa oraz karne lewy, np. 7. i 13. lub dwie ostatnie. Zasady gry mogą wydawać się dość skomplikowane, jednak warto się ich nauczyć, ponieważ sama rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca. Poza tym stanowi ona wstęp do bardziej złożonych gier karcianych, takich jak brydż.

Lubisz spędzać czas, grając w karty? Mamy dla Ciebie niemal 100 darmowych gier karcianych online. Odwiedź naszą stronę i rzuć się w wir karcianej rozrywki już dziś!